Voorstel provinciale reeksindeling 2019-2020


Voorstel provinciale reeksindeling 2019-2020

Het PC West-Vlaanderen bezorgde de provinciale voetbalclubs gisteren het voorstel van reeksindeling voor het seizoen 2019-2020. De clubs kunnen tot en met zondag hun opmerkingen schriftelijk kenbaar maken aan de bond. Volgende week dinsdag volgt dan in Beveren-Roeselare de bespreking van het voorstel en de opmerkingen. Het PC zal nadien in een aparte zitting een eindbeslissing nemen.

De bond voorzag alvast een scenario B aangezien Oostkamp, Deerlijk, Oudenburg en Oostrozebeke nog altijd moeten vrezen voor degradatie. Indien Wezet zich zondag ten koste van Ronse verzekert van promotie van tweede naar eerste amateur, dan moeten de vier West-Vlaamse ploegen een niveau zakken en wijzigen de reeksindelingen gedeeltelijk.

1STE PROVINCIALE

Indien Oostkamp alsnog degradeert uit derde amateur, dan neemt het in eerste provinciale de plaats in van Deerlijk, dat dan naar tweede provinciale zakt.

1ste provinciale: Dadizele, Wielsbeke, RC Waregem, Deerlijk, Anzegem, Wevelgem, RC Lauwe, WS Lauwe, Wervik, Boezinge, Vlamertinge, Poperinge, Oostduinkerke, Varsenare, Zedelgem, Blankenberge.

2DE PROVINCIALE

Indien Oostkamp degradeert van derde amateur naar eerste provinciale, dan daalt Deerlijk van eerste provinciale naar tweede B. Merkem gaat dan van tweede B naar tweede A, waaruit Oudenburg zakt naar derde provinciale.

2de provinciale A: Meulebeke, Tielt, Kanegem, Lichtervelde, Nieuwpoort, Diksmuide, Kortemark A, Eernegem, Snaaskerke, Oudenburg, Bredene, Jabbeke, Veldegem, De Haan, Heist, Damme

2de provinciale B: Club Roeselare, Rumbeke, De Ruiter, Moorslede, Beveren-Leie, Dottenijs, Avelgem, Moen, Heestert, Otegem, Zwevegem, Geluwe, Komen, Nieuwkerke, Zonnebeke, Merkem

3DE PROVINCIALE

Indien Oostkamp degradeert van derde amateur naar eerste provinciale, dan daalt Oudenburg van tweede provinciale A naar derde B. Aarsele gaat dan van derde B naar derde C, waaruit Oostrozebeke zakt naar vierde provinciale.

3de provinciale A: Ploegsteert, Westrozebeke, Staden, Houthulst, Passendale, Beselare, Geluveld, Dikkebus, Brielen, Proven, De Panne, Veurne, Diksmuide B, Keiem, Zarren, Koekelare.

3de provinciale B: Aarsele, Zwevezele B, Sint-Joris, Beernem, Oedelem, Moerkerke, Lissewege, Male, Sint-Kruis, Daring Brugge, Loppem, SK Torhout, Ichtegem, Gistel, Spermalie-Middelkerke, Lombardsijde.

3de provinciale C: Hooglede, Gits, Dosko Beveren, Ardooie, Mandel B, Emelgem-Kachtem, Oostrozebeke, Ledegem, Wevelgem B, Moorsele, Lendelede, Heule, SV Kortrijk, Bissegem, Aalbeke, Ingooigem, Dottenijs B

derde provinciale C bestaat uitzonderlijk uit zeventien ploegen. Mandel B maakte gebruik van een eenmalig aanbod om in derde provinciale aan het werk te gaan omdat Mandel A in tweede amateur uitkomt.

4DE PROVINCIALE

Indien Oostkamp degradeert van derde amateur naar eerste provinciale, dan daalt Oostrozebeke van derde C naar vierde C.

4de provinciale A: De Panne B, Adinkerke, Veurne B, Koksijde, Nieuwpoort B, Westende, Handzame, Kortemark B, Nieuwkapelle, Houthulst B, Jonkershove, Lo-Reninge, Alveringem, Bulskamp, Langemark-Poelkapelle.

4de provinciale B: Dentergem, Pittem, Ruiselede, Doomkerke, Beernem B, Westkapelle, Dudzele, Steenbrugge, Eendracht Brugge, Hertsberge, Ruddervoorde, Aartrijke, Zerkegem, Wenduine, Zandvoorde

4de provinciale C: SV Ingelmunster, Wielsbeke B, RC Waregem B, Vijve, Desselgem, Anzegem B, Hulste, Stasegem, Kuurne, Wikings Kortrijk, Marke, Bellegem, Avelgem B, Helkijn, Rekkem

4de provinciale D: Ledegem B, Winkel B, Dadizele B, Moorsele B, Kruiseke, Houthem, Hollebeke, Zillebeke, Voormezele, Vlamertinge B, Elverdinge, Vleteren, Poperinge B, Reningelst, Westouter


0 keer bekeken

S.V.D. Kortemark
SVD Kortemark vzw - Ichtegemstraat 2D - 8610 Kortemark
Telefoon: 051/57.07.05
Telefoon bureel Gerechtigd Correspondent: 0496/03.71.29
Email: svd.kortemark@telenet.be 

BTW BE 881.505.415

© All Right Reserved 2020 Design by  SVD Kortemark

Webmaster: Debaere Peter

webmaster.svdk@telenet.be

Bezoekers